Kancelaria Dudkowiak Family Lawyers powstała w 1994 roku i od tego czasu nasi prawnicy rodzinni stale podnoszą kwalifikacje w międzynarodowych sprawach rodzinnych i spadkowych

Kancelaria prawa rodzinnego powstała w 1994 roku. Bogate doświadczenie założycielki, będącej wcześniej sędzią, umożliwia świadczenie usług prawnych w zakresie spraw rodzinnych i spadkowych na najwyższym poziomie. W skład zespołu Dudkowiak Family Lawyers wchodzą adwokat Grażyna Dudkowiak oraz adwokat Martyna Dudkowiak. Przez lata Kancelaria wyspecjalizowała się w sprawach z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego i prawa spadkowego. Zespół Kancelarii świadczy kompleksowe usługi m.in. w sprawach o rozwód, separację, alimenty, ustalenie kontaktów z dzieckiem i władzy rodzicielskiej, podział majątku wspólnego, jak również w sprawach o stwierdzenie nabycia spadku, dział spadku i zachowek.

Każdą powierzoną nam sprawę traktujemy indywidualnie i z należytą starannością, dlatego kontakt i budowanie relacji z Klientem są dla nas najważniejsze.

Naszym priorytetem jest dogłębne poznanie sprawy, zrozumienie problemu i znalezienie rozwiązania najkorzystniejszego dla Klienta.

Kim jesteśmy?

Dudkowiak Family Lawyers law firm was established in 1994. The team of the Family Law Firm includes attorney at law Grażyna Dudkowiak and attorney at law Martyna Dudkowiak. Over the years, the Law Firm has specialized in matters of divorce and family law.

Due to the advancing globalization, the law firm has opened up to the issues of international family relations and in this area, using the knowledge of young lawyers, handles cases concerning, i.a. cross-border divorce with foreign element, international contact with a child and maintenance.

1994Establishment of Dudkowiak Family Lawyers
Establishment of Dudkowiak Family Lawyers
Ostatni wpis
Nasze strony www:
przekierowanie do witryny Księgowość Księgowość

Doświadczeni doradcy podatkowi i prawnicy uznani za wiodących doradców inwestorów zagranicznych.

przekierowanie do witryny DKP DKP

100 prawników w 30 krajach na całym świecie czyni z nas lidera w międzynarodowych usługach prawnych.

przekierowanie do witryny Prawo rodzinne Prawo rodzinne

Utrzymujemy najwyższe standardy w zakresie pomocy prawnej w sprawach o rozwód i w sprawach rodzinnych, stale doskonaląc swoje umiejętności i poszerzając wiedzę.

Skontaktuj się z nami
ZIELONA GÓRAPOLSKA
Jana Sobieskiego 2/3
65-071 Zielona Góra
[email protected]
POZNAŃPOLSKA
Młyńska 16, piętro 8
61-730 Poznań
[email protected]
WARSZAWAPOLSKA
Konstruktorska 12a (budynek D)
02-673 Warszawa
[email protected]
WROCŁAWPOLSKA
Swobodna 1
50-088 Wrocław
[email protected]
KRAKÓWPOLSKA
Opolska 110
31-355 Kraków
[email protected]