Kancelaria prawa rodzinnego we Wrocławiu

location service: Wrocław
Family

Nasz międzynarodowy zespół prawników rodzinnych i rozwodowych we współpracy z prawnikami z Wrocławia świadczy usługi i reprezentuje w sprawach rodzinnych we Wrocławiu. Poniżej przedstawiamy przykładowe usługi, które nasza Kancelaria rozwodowa i rodzinna świadczy we Wrocławiu.

Czym się zajmujemy:

KANCELARIA PRAWA RODZINNEGO WE WROCŁAWIU

Nasza Kancelaria Rodzinna świadczy usługi prawne we Wrocławiu. W naszym zespole mamy prawników z Wrocławia świadczących usługi prawne w języku angielskim. Nasi prawnicy we Wrocławiu reprezentują Klientów w sprawach rozwodowych, alimentacyjnych i rodzinnych przed sądami wszystkimi jurysdykcji. Świadczymy usługi prawne Klientom zagranicznym, którzy chcą przeprowadzić we Wrocławiu sprawę rozwodową, alimentacyjną lub rodzinną.

Współpracujemy z prawnikami w każdym mieście w Polsce. Nasza Kancelaria rodzinna we Wrocławiu specjalizuje się w prawie rozwodowym i rodzinnym. Naszym celem jest zapewnienie Klientowi wykwalifikowanej obsługi prawnej.

Metodologia pracy naszych prawników polega na pozostawaniu w stałym kontakcie z Klientem, tak aby Klient był na bieżąco z podjętymi czynnościami na każdym etapie naszej pracy.

Przejrzysta komunikacja w płynnym języku angielskim była zawsze jednym z naszych priorytetów.  Ściśle przestrzegamy naszych zasad komunikacji wewnętrznej, aby upewnić się, że nasi Klienci są dobrze poinstruowani i gotowi do podejmowania świadomych decyzji.

USŁUGI RODZINNE I ROZWODOWE WE WROCŁAWIU

Kancelaria Dudkowiak Family Lawyers świadczy usługi prawne w sprawach rozwodowych i rodzinnych dla osób fizycznych oraz Klientów zagranicznych w Polsce. Nasz oddział we Wrocławiu znajduje się w łatwo dostępnym punkcie miasta. Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych prawników i adwokatów z doświadczeniem w prawie rozwodowym i rodzinnym.

Nasza Kancelaria we Wrocławiu oferuje szeroki wachlarz usług prawnych dedykowanych Klientom zagranicznym. Wyspecjalizowani prawnicy udzielają porad w zakresie:

ROZWÓD W SZCZECINIE

Nasi prawnicy zapewniają kompleksową obsługę w sprawach rozwodowych, zadbają o korzystne załatwienie wszelkich spraw związanych z rozwodem. Zapewniamy wsparcie na każdym etapie rozwodowego postępowania przedsądowego i sądowego. Nasi prawnicy rodzinni i rozwodowi we Wrocławiu chętnie pomogą w ustaleniu strategii postępowania rozwodowego, zebraniu dowodów i złożeniu pozwu o rozwód. Nasi prawnicy rodzinni będą uczestniczyć w rozprawach sądowych i sporządzać pisma procesowe w trakcie postępowania rozwodowego, aż do prawomocnego zakończenia postępowania rozwodowego.

ALIMENTY WE WROCŁAWIU

Prawnicy rodzinni z naszej Kancelarii we Wrocławiu udzielą Państwu wyczerpujących porad prawnych z zakresu obowiązku alimentacyjnego, pomogą obliczyć wysokość uzasadnionych alimentów oraz sporządzą listę dowodów do zebrania. Adwokaci rodzinni i rozwodowi we Wrocławiu zajmą się sporządzeniem pozwu o alimenty i pomogą przejść przez całe postępowanie sądowe.

KONTAKTY Z DZIECKIEM WROCŁAW

Prawnicy rodzinni we Wrocławiu świadczą kompleksową obsługę prawną, począwszy od wspólnego ustalenia strategii postępowania, przygotowania i złożenia wniosku o uregulowanie kontaktów z dzieckiem, poprzez udział w rozprawach, sporządzanie pism procesowych w trakcie postępowania, aż po ostateczne zakończenie postępowania w sprawie o uregulowanie kontaktów z dzieckiem.

PODZIAŁ MAJĄTKU WSPÓLNEGO WROCŁAW

Nasi adwokaci rozwodowi we Wrocławiu zajmą się poprowadzeniem sprawy o podział małżeńskiego majątku wspólnego. Prawnicy rodzinni z Dudkowiak Family Lawyers we Wrocławiu poprowadzą negocjacje ugodowe w celu wypracowania korzystnego porozumienia i podziału majątku wspólnego. Jeśli nie uda się znaleźć porozumienia, nasi prawnicy rodzinni we Wrocławiu przygotują stosowny wniosek o podział majątku wspólnego oraz zajmą się reprezentacją przed polskim sądem.

ZAPRZECZENIE OJCOSTWA WROCŁAW

Adwokaci we Wrocławiu odpowiedzą na pytania dotyczące ojcostwa, przeanalizują stan faktyczny sprawy, przedstawią i opiszą czynności niezbędne do podjęcia oraz listę dowodów do zebrania w celu zaprzeczenia ojcostwa.